| Upload Date | December 22 2025 12:29 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1487 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1658
238.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1226
7.39 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1635
33.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1550
35.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1335
18.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1628
8.02 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1471
117.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1229
38.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1369
41.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1730
7.16 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1737
54.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1261
96.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1496
43.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1676
16.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1561
1.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1552
49.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4134 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3543
508.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4522
27.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4764
97.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4811
111.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4211
57.1 images/sec |
|
|
Clang
|
5263
25.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1791
143.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4048
125.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3448
103.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4293
17.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5076
158.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3816
293.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4412
129.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4992
49.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5008
4.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4988
157.9 Kpixels/sec |