| Upload Date | December 22 2025 12:18 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 (64-bit) |
| Model | SANGFOR Standard PC (i440FX + PIIX, 1996) |
| Motherboard | Bochs Bochs |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core 2 Duo T7700 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 15 Stepping 11 |
| Base Frequency | 14.48 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3571 MHz |
| Package | Socket 775 LGA |
| Codename | Kentsfield |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 4 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 sse41 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Transfer Rate | 1002 MT/s |
| Type | FPM_RAM |
| Single-Core Score | 664 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
912
130.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1054
6.35 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1169
23.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1230
28.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
334
4.54 images/sec |
|
|
Clang
|
1290
6.35 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
901
72.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1143
35.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
83
2.48 images/sec |
|
|
Background Blur
|
514
2.13 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
815
25.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
648
49.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
679
19.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
402
3.98 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
884
855.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
317
10.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2052 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1559
223.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3493
21.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3766
77.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4294
99.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1213
16.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4688
23.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1016
81.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4115
127.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
311
9.31 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1872
7.75 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2952
91.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2573
197.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2295
67.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1101
10.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3410
3.30 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1229
38.9 Kpixels/sec |