| Upload Date | December 22 2025 12:12 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.75 GB |
| Single-Core Score | 3232 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2863
411.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2769
16.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3493
71.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3331
76.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3200
43.4 images/sec |
|
|
Clang
|
4102
20.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2834
226.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3049
94.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3478
104.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2853
11.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3171
98.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3512
270.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3797
111.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3706
36.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2885
2.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3093
97.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10339 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7331
1.03 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11845
71.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11978
245.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11550
266.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12758
173.2 images/sec |
|
|
Clang
|
16830
82.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3225
258.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13401
415.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8739
261.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9257
38.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12301
382.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10901
838.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10931
320.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9493
94.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13856
13.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11338
359.0 Kpixels/sec |