| Upload Date | December 22 2025 12:05 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2711 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1806
259.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2266
13.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2790
57.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3046
70.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2934
39.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3716
18.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2400
192.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2435
75.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3182
95.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2547
10.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2250
70.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3206
246.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2587
75.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3557
35.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2650
2.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2824
89.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8422 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7079
1016.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9587
57.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8672
177.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9170
211.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10915
148.1 images/sec |
|
|
Clang
|
13962
68.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1581
126.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10151
314.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7874
235.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8091
33.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9984
310.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10088
775.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9738
285.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8522
84.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12013
11.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10430
330.2 Kpixels/sec |