| Upload Date | December 21 2025 08:38 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938Q |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3166 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2658
381.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2496
15.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3468
71.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3249
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3175
43.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4084
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2811
225.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3037
94.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3491
104.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2856
11.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3162
98.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3351
257.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3785
111.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3650
36.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2887
2.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3056
96.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10180 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6434
924.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10612
63.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11936
244.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11967
276.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12736
172.8 images/sec |
|
|
Clang
|
17186
84.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3212
257.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13223
409.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8901
266.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9503
39.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12807
398.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10470
805.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10884
319.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9231
91.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13985
13.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10868
344.1 Kpixels/sec |