| Upload Date | December 21 2025 08:37 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-X620 |
| Model ID | samsung SM-X620 |
| Motherboard | s5e8855 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.91 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.48 GB |
| Single-Core Score | 1343 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1181
169.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1204
7.26 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1708
35.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1653
38.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1398
19.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1611
7.94 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1309
104.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1398
43.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1324
39.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1199
4.96 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1594
49.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
854
65.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1380
40.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1136
11.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1148
1.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1439
45.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3648 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2041
293.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3601
21.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4935
101.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5830
134.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4562
61.9 images/sec |
|
|
Clang
|
4735
23.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1542
123.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5806
179.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2337
69.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3526
14.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5230
162.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2322
178.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3575
104.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2981
29.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5046
4.88 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4836
153.1 Kpixels/sec |