| Upload Date | December 21 2025 08:27 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2506BPN68G |
| Model ID | Xiaomi 2506BPN68G |
| Motherboard | klimt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2487 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2043
293.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1841
11.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3101
63.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2641
60.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2513
34.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3220
15.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2212
177.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2467
76.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3056
91.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2472
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2926
91.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2253
173.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2852
83.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2764
27.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2065
2.00 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1829
57.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7992 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5407
776.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8605
51.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11372
232.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10619
244.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8962
121.6 images/sec |
|
|
Clang
|
11339
55.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2561
205.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10578
327.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6701
200.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7598
31.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11273
350.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5788
445.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8101
237.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7617
75.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9591
9.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10175
322.2 Kpixels/sec |