| Upload Date | December 21 2025 08:21 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2311 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1886
270.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1663
10.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2621
53.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2649
61.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2311
31.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3057
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2171
173.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2443
75.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2709
81.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2316
9.58 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2664
82.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1811
139.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2495
73.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2200
21.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1766
1.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2578
81.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6239 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3769
541.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6033
36.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9297
190.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9379
216.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7881
107.0 images/sec |
|
|
Clang
|
9216
45.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1841
147.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9354
289.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4990
149.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5883
24.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7863
244.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4445
341.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6327
185.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6099
60.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6790
6.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8436
267.1 Kpixels/sec |