| Upload Date | December 21 2025 08:19 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 1940 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1764
253.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1757
10.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2442
50.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2261
52.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1886
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2439
12.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1882
150.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1902
58.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1919
57.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1764
7.30 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2208
68.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1607
123.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1954
57.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1794
17.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1513
1.46 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1933
61.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5176 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3683
528.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5984
36.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7286
149.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7194
165.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5827
79.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6714
33.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2142
171.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6635
205.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4113
123.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4372
18.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7109
221.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3829
294.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5092
149.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4486
44.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6177
5.98 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6000
190.0 Kpixels/sec |