| Upload Date | December 21 2025 08:06 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3248 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2887
414.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2766
16.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3435
70.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3347
77.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3214
43.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4127
20.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2854
228.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3087
95.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3537
105.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2899
12.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3204
99.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3566
274.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3812
111.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3664
36.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2905
2.81 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3092
97.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10147 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6826
980.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11283
68.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11325
231.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11566
266.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12658
171.8 images/sec |
|
|
Clang
|
16966
83.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3259
261.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13261
410.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8591
257.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9187
38.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12171
378.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10708
823.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10833
317.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9243
91.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13672
13.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11191
354.3 Kpixels/sec |