| Upload Date | December 21 2025 08:04 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3132 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2797
401.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2759
16.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3336
68.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3251
75.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3096
42.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3947
19.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2700
216.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2972
92.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3341
100.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2687
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3123
97.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3443
264.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3673
107.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3568
35.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2830
2.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2998
94.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10131 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7390
1.04 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11348
68.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11790
241.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11689
269.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12374
167.9 images/sec |
|
|
Clang
|
16318
80.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3172
254.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12874
398.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8333
249.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9074
37.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12702
395.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10640
818.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10754
315.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9071
90.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13695
13.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11048
349.8 Kpixels/sec |