| Upload Date | December 21 2025 08:04 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Tab S11 Ultra |
| Model ID | samsung SM-X930 |
| Motherboard | gts11uwifi |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.25 GB |
| Single-Core Score | 2663 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2155
309.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2060
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3126
64.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2725
62.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2614
35.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3292
16.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2376
190.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2550
79.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3274
98.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2613
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3074
95.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2334
179.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3021
88.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3056
30.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2078
2.01 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2811
89.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8717 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5994
860.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9414
56.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12359
253.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11359
262.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10124
137.4 images/sec |
|
|
Clang
|
13644
67.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2809
225.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11541
357.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7212
215.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8760
36.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11364
353.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5754
442.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8993
263.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8071
80.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10182
9.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10863
344.0 Kpixels/sec |