| Upload Date | December 21 2025 08:03 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1540 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1715
246.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1581
9.53 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1680
34.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1601
36.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1362
18.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1651
8.13 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1490
119.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1242
38.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1393
41.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1745
7.22 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1725
53.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1418
109.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1468
43.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1658
16.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1532
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1577
49.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4167 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3635
522.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5135
30.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4366
89.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4441
102.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4292
58.3 images/sec |
|
|
Clang
|
5207
25.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1857
148.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3976
123.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3456
103.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4466
18.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5169
160.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4075
313.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4322
126.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4815
47.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5355
5.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5014
158.8 Kpixels/sec |