| Upload Date | December 21 2025 08:03 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | ayn Odin3 |
| Model ID | ayn Odin3 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.79 GB |
| Single-Core Score | 3055 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2767
397.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2695
16.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3264
66.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3198
73.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3041
41.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3810
18.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2545
203.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2902
89.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3230
96.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2665
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3036
94.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3324
255.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3608
105.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3639
36.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2749
2.66 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2846
90.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7694 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5944
853.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10675
64.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8624
176.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9894
228.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8207
111.4 images/sec |
|
|
Clang
|
13396
66.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2936
235.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9532
295.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5802
173.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5439
22.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8275
257.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7564
581.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7304
214.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6005
59.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12538
12.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8247
261.1 Kpixels/sec |