| Upload Date | December 21 2025 08:03 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows Server 2025 Standard Evaluation (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | Ausbalanciert |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | QEMU Virtual CPU version 2.5+ |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 15 Model 107 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.50 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 5411 MHz |
| Package | Socket AM2 (940) |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 512 KB x 2 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 sse41 aesni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.98 GB |
| Transfer Rate | 3342 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1568 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2587
371.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2545
15.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2811
57.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2869
66.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
470
6.38 images/sec |
|
|
Clang
|
2798
13.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3154
252.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2333
72.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
124
3.72 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1328
5.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2092
65.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3051
234.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1597
46.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
860
8.53 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1806
1.75 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
942
29.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2960 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3547
509.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4555
27.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5036
103.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5773
133.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1210
16.4 images/sec |
|
|
Clang
|
5570
27.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3734
299.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4661
144.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
296
8.86 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2527
10.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3918
121.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5779
444.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3091
90.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1729
17.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3753
3.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1910
60.5 Kpixels/sec |