| User | shgpavel |
| Upload Date | December 21 2025 07:52 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Arch Linux |
| Model | ASRock Z890 LiveMixer WiFi |
| Motherboard | ASRock Z890 LiveMixer WiFi |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 7 265K |
| Topology | 1 Processor, 20 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 198 Stepping 2 |
| Base Frequency | 5.40 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 20 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 20 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 2 |
| L3 Cache | 30.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.04 GB |
| Single-Core Score | 3440 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3375
484.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3326
20.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3492
71.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3270
75.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3245
44.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3410
16.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3807
304.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3088
95.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3289
98.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3805
15.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3883
120.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3204
246.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3631
106.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3824
37.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3038
2.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3853
122.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 22027 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
12539
1.76 GB/sec |
|
|
Navigation
|
26734
161.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
21305
436.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
25361
584.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
28426
385.8 images/sec |
|
|
Clang
|
45426
223.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
4738
379.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
38683
1.17 GB/sec |
|
|
Object Detection
|
14061
420.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
22057
91.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
28742
894.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
26651
2.05 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
19518
572.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
15686
155.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
47487
46.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
28397
899.1 Kpixels/sec |