| Upload Date | December 21 2025 07:51 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PLQ110 |
| Model ID | OnePlus PLQ110 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2931 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2409
346.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2377
14.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3213
65.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3676
84.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2908
39.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3781
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2437
195.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2777
86.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3172
94.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2479
10.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2925
91.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3091
237.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3413
100.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3213
31.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2649
2.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2852
90.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9169 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6266
899.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9520
57.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10994
225.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10302
237.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11226
152.4 images/sec |
|
|
Clang
|
14759
72.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2675
214.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11725
363.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7792
233.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8178
33.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12484
388.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9558
734.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10292
302.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8262
82.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12813
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10788
341.6 Kpixels/sec |