| Upload Date | December 21 2025 07:51 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PHK110 |
| Model ID | OnePlus PHK110 |
| Motherboard | taro |
| Governor | performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1640 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1332
191.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1416
8.53 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1922
39.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1806
41.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1682
22.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1932
9.52 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1460
116.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1629
50.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1902
56.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1676
6.94 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1901
59.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1251
96.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1837
53.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1655
16.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1263
1.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1768
56.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4080 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2951
423.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4816
29.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5278
108.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4710
108.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4798
65.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6059
29.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1709
136.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5090
157.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3511
105.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3469
14.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4722
146.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2941
226.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4394
128.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4108
40.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4533
4.39 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4753
150.5 Kpixels/sec |