| Upload Date | December 20 2025 08:25 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Tab S11 Ultra |
| Model ID | samsung SM-X930 |
| Motherboard | gts11uwifi |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.25 GB |
| Single-Core Score | 2592 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2098
301.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1871
11.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2311
47.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2736
63.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2625
35.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3295
16.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2380
190.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2592
80.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3348
100.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2653
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3082
95.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2267
174.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3067
90.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3034
30.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2057
1.99 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2851
90.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8432 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5450
782.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8639
52.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11845
242.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11270
259.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9382
127.3 images/sec |
|
|
Clang
|
13119
64.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2766
221.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11074
343.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7354
220.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8586
35.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11073
344.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5404
415.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8724
256.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8212
81.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10187
9.86 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10982
347.7 Kpixels/sec |