| Upload Date | December 20 2025 08:24 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | nubia NX769J |
| Model ID | nubia NX769J |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.99 GB |
| Single-Core Score | 2272 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2052
294.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2057
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2654
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2827
65.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2082
28.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2807
13.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2172
174.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2143
66.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2337
69.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2111
8.74 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2532
78.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2131
163.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2299
67.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2164
21.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1697
1.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2366
74.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6931 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4745
681.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7286
43.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9514
194.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10373
239.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8185
111.1 images/sec |
|
|
Clang
|
9512
46.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2591
207.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8976
278.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5684
170.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6070
25.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8663
269.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5685
437.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6919
203.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6256
62.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7494
7.25 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8501
269.2 Kpixels/sec |