| Upload Date | December 20 2025 08:20 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB710FU |
| Model ID | LENOVO TB710FU |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 1 Core @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.98 GB |
| Single-Core Score | 2134 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1888
271.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1923
11.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2610
53.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2496
57.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2001
27.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2707
13.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1996
159.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2049
63.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2200
65.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1968
8.14 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2424
75.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1924
148.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2158
63.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2014
20.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1642
1.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2206
69.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5250 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4313
619.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5728
34.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7843
160.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7651
176.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6137
83.3 images/sec |
|
|
Clang
|
7123
35.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2116
169.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6079
188.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4573
136.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4416
18.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5993
186.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4091
314.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5475
160.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3905
38.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5221
5.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6528
206.7 Kpixels/sec |