| Upload Date | December 20 2025 08:19 AM |
| Views | 43 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | GMKtec NucBox_K12 |
| Motherboard | GMKtec GMKtec |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 H 255 w/ Radeon 780M Graphics |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 117 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.80 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4934 MHz |
| Package | Socket FP8 |
| Codename | Hawk Point |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 5588 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2463 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2466
354.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2044
12.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2427
49.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2210
51.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2485
33.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2423
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2486
199.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2392
74.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2481
74.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3088
12.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3105
96.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2271
174.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2723
79.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2951
29.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2112
2.04 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2395
75.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 12725 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7704
1.08 GB/sec |
|
|
Navigation
|
14619
88.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12621
258.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
16396
378.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
16768
227.6 images/sec |
|
|
Clang
|
20662
101.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3139
251.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
19166
593.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7762
232.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
14462
59.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
18950
589.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
13194
1.01 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
14362
421.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9675
96.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
23283
22.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
15580
493.3 Kpixels/sec |