| Upload Date | December 20 2025 08:13 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | nubia A502ZT |
| Model ID | nubia A502ZT |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.90 GB |
| Single-Core Score | 3060 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2652
380.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2598
15.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3277
67.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3232
74.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3078
41.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3878
19.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2586
207.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2930
90.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3273
97.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2683
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3062
95.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3252
250.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3591
105.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3630
36.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2786
2.70 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2926
92.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9374 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6551
940.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10141
61.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11038
226.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11683
269.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11214
152.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15017
74.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2927
234.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12013
372.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7473
223.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8067
33.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11829
368.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9680
744.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10351
303.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9285
92.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12391
12.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10128
320.7 Kpixels/sec |