| Upload Date | December 20 2025 08:12 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2288 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1844
264.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1646
9.92 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2617
53.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2607
60.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2303
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3048
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2164
173.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2436
75.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2611
78.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2251
9.32 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2655
82.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1794
138.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2458
72.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2163
21.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1803
1.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2572
81.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5241 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3743
537.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5850
35.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7019
143.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8539
196.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7045
95.6 images/sec |
|
|
Clang
|
8930
44.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1542
123.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7771
240.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4043
121.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4427
18.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5758
179.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3526
271.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4870
142.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3699
36.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6222
6.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7052
223.3 Kpixels/sec |