| Upload Date | December 20 2025 08:12 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U1 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2610 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2386
342.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1739
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2546
52.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2633
60.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2775
37.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3547
17.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2428
194.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2703
83.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2783
83.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2423
10.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2786
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2992
230.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3060
89.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2905
28.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2135
2.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2558
81.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9033 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6020
864.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9238
55.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9998
204.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9451
218.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10118
137.3 images/sec |
|
|
Clang
|
15593
76.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2921
233.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11926
369.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7937
237.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8501
35.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11800
367.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9687
744.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10189
299.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8192
81.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12665
12.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10686
338.3 Kpixels/sec |