| Upload Date | December 20 2025 08:02 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 2290 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1858
266.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1626
9.79 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2567
52.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2569
59.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2303
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3070
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2176
174.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2443
75.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2659
79.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2291
9.48 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2631
81.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1789
137.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2476
72.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2253
22.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1757
1.70 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2566
81.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6138 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3715
533.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5753
34.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8522
174.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8883
204.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7583
102.9 images/sec |
|
|
Clang
|
9835
48.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1842
147.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9438
292.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4853
145.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5804
24.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7699
239.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4434
340.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6092
178.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5556
55.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7727
7.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8388
265.6 Kpixels/sec |