| Upload Date | December 20 2025 07:58 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3067 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2655
381.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2755
16.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3385
69.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3171
73.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3028
41.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3873
19.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2643
211.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2889
89.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3258
97.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2671
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3053
95.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3364
258.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3548
104.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3505
34.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2731
2.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2929
92.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9687 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6969
1000.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10897
65.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10941
224.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10785
248.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12037
163.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15773
77.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3057
244.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12331
382.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8177
244.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8793
36.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12514
389.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10299
791.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10677
313.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7974
79.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13012
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10717
339.3 Kpixels/sec |