| Upload Date | December 20 2025 07:49 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP EliteBook 845 G7 Notebook PC |
| Motherboard | HP 8760 |
| Power Plan | Wysoka wydajno |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 96 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 3983 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Renoir |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 2 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.33 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1457 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1564
224.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1290
7.77 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1259
25.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1560
36.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1433
19.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1537
7.57 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1295
103.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1628
50.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
831
24.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2115
8.75 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2085
64.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1135
87.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1587
46.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1814
18.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1545
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1616
51.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4995 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3441
494.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6873
41.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5957
122.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7247
167.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4150
56.3 images/sec |
|
|
Clang
|
7585
37.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1578
126.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7074
219.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1831
54.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4476
18.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7934
246.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5515
424.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5899
173.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5309
52.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8203
7.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7335
232.2 Kpixels/sec |