| Upload Date | December 20 2025 07:41 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U1 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3084 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2632
377.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2450
14.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3342
68.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3179
73.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3110
42.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3992
19.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2713
217.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2980
92.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3380
101.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2767
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3063
95.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3282
252.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3637
106.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3513
34.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2813
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2989
94.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9581 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6091
874.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10153
61.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10720
219.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10855
250.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11789
160.0 images/sec |
|
|
Clang
|
16298
80.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3112
249.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12613
390.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8284
247.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8804
36.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12442
387.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10017
770.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10481
307.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8335
82.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13305
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10571
334.7 Kpixels/sec |