| Upload Date | December 20 2025 07:35 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold6 |
| Model ID | samsung SM-F956U |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2006 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1916
275.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1914
11.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2502
51.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2386
55.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1980
26.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2699
13.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2000
160.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1958
60.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2119
63.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1823
7.55 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2076
64.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1671
128.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1797
52.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1715
17.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1346
1.30 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2047
64.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6325 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4500
646.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6748
40.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8204
167.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7335
169.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6024
81.8 images/sec |
|
|
Clang
|
8621
42.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2278
182.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8341
258.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5413
162.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5858
24.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8936
278.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5342
410.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7155
210.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6441
63.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7927
7.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8238
260.8 Kpixels/sec |