| Upload Date | December 20 2025 07:11 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2688 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1698
243.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1911
11.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2669
54.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3077
71.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2916
39.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3783
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2402
192.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2710
84.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3178
95.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2626
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2234
69.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2861
220.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3092
90.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3323
33.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2660
2.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2885
91.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8976 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5971
857.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8542
51.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9148
187.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9343
215.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9889
134.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15726
77.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2945
235.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12408
384.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7859
235.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8607
35.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12267
381.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9341
718.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10367
304.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8685
86.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13205
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10436
330.4 Kpixels/sec |