| Upload Date | December 19 2025 04:28 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 |
| Model ID | Google Pixel 10 |
| Motherboard | frankel |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.27 GB |
| Single-Core Score | 2313 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1874
269.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1668
10.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2665
54.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2640
60.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2317
31.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3080
15.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2168
173.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2440
75.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2701
80.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2318
9.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2670
83.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1818
139.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2475
72.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2205
21.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1746
1.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2589
82.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6326 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3728
535.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5932
35.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9023
184.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9489
218.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7829
106.3 images/sec |
|
|
Clang
|
10005
49.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1912
153.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9442
292.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5016
150.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6276
26.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7973
248.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4834
371.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6273
184.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5516
54.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7464
7.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8512
269.5 Kpixels/sec |