| Upload Date | December 19 2025 04:26 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936U |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2477 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2639
379.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2221
13.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2135
43.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2220
51.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2562
34.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3546
17.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2259
180.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2313
71.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2978
89.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2474
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2249
70.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2851
219.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2774
81.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2637
26.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1825
1.77 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2295
72.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9260 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6926
994.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10518
63.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10289
210.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8457
195.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11851
160.8 images/sec |
|
|
Clang
|
14744
72.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2980
238.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11906
368.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7933
237.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8281
34.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11521
358.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9918
762.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9884
290.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9200
91.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12878
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10438
330.5 Kpixels/sec |