| Upload Date | December 19 2025 04:25 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | oplus ossi |
| Model ID | oplus ossi |
| Motherboard | k6853v1_64_6360 |
| Governor | performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6853V/ZA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 4 part 3339 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores @ 2.00 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.38 GB |
| Single-Core Score | 645 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
596
85.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
613
3.69 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
711
14.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
803
18.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
702
9.53 images/sec |
|
|
Clang
|
693
3.41 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
650
52.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
718
22.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
528
15.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
618
2.56 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
828
25.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
316
24.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
703
20.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
655
6.50 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
629
608.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
672
21.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1645 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1136
163.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2062
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2027
41.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2550
58.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1931
26.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2124
10.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
752
60.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2413
74.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1129
33.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1075
4.45 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2413
75.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
853
65.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1704
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1748
17.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2361
2.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1717
54.4 Kpixels/sec |