| Upload Date | December 19 2025 04:18 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 9 Pro Fold |
| Model ID | Google Pixel 9 Pro Fold |
| Motherboard | comet |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.19 GB |
| Single-Core Score | 1951 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1684
241.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1648
9.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2261
46.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2241
51.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1865
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2570
12.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1837
147.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1995
61.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2151
64.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1777
7.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2264
70.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1645
126.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2003
58.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1855
18.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1419
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2127
67.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4543 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3047
437.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4853
29.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6587
134.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6246
144.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5277
71.6 images/sec |
|
|
Clang
|
7114
35.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1623
130.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5943
184.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3922
117.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3815
15.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6067
188.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3315
254.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4503
132.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4235
42.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4526
4.38 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5625
178.1 Kpixels/sec |