| Upload Date | December 19 2025 04:15 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3070 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2608
374.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2452
14.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3290
67.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3702
85.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3061
41.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3907
19.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2678
214.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2914
90.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3303
98.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2605
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3083
96.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3217
247.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3417
100.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3549
35.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2761
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3010
95.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9591 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6234
895.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8329
50.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11443
234.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12130
279.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11922
161.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15848
78.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3044
243.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12399
384.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8122
243.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8762
36.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12460
387.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9939
764.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10684
313.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9161
90.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13423
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10742
340.1 Kpixels/sec |