| Upload Date | December 19 2025 04:13 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2269 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1809
259.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1620
9.76 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2495
51.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2574
59.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2286
31.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3015
14.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2149
172.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2446
75.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2659
79.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2261
9.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2647
82.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1765
135.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2460
72.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2199
21.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1769
1.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2544
80.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6001 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3631
521.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5729
34.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8896
182.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8534
196.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7393
100.3 images/sec |
|
|
Clang
|
9291
45.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1816
145.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9294
288.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4721
141.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5569
23.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7329
228.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4329
332.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6033
177.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5368
53.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7468
7.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8202
259.7 Kpixels/sec |