| Upload Date | December 19 2025 04:13 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2139 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1770
254.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1607
9.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2071
42.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1923
44.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2054
27.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2803
13.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1723
138.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2135
66.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2617
78.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1936
8.01 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2239
69.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2579
198.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2922
85.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2690
26.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1819
1.76 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2283
72.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8101 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5379
772.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8155
49.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10211
209.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9040
208.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8979
121.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15176
74.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2269
181.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11388
352.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6533
195.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7512
31.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9592
298.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8612
662.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9101
267.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7475
74.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10903
10.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9914
313.9 Kpixels/sec |