| Upload Date | December 19 2025 04:12 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | SHARP A202SH |
| Model ID | SHARP A202SH |
| Motherboard | Mineva |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.82 GB |
| Single-Core Score | 1609 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1321
189.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1303
7.85 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1925
39.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1706
39.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1743
23.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1930
9.50 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1462
117.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1661
51.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1730
51.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1582
6.55 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1962
61.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1114
85.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1813
53.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1587
15.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1356
1.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1797
56.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3620 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2151
309.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4027
24.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5243
107.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5211
120.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4212
57.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4653
22.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1577
126.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4820
149.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2871
85.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2974
12.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5051
157.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2221
170.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3824
112.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3347
33.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4399
4.26 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4668
147.8 Kpixels/sec |