| Upload Date | December 19 2025 04:00 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25053RT47C |
| Model ID | Xiaomi 25053RT47C |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.01 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.97 GB |
| Single-Core Score | 1965 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1686
242.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1542
9.29 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2356
48.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2271
52.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1873
25.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2421
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1955
156.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1950
60.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2113
63.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1884
7.80 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2254
70.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1709
131.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2070
60.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1903
18.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1486
1.44 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2146
68.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6418 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4104
589.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6579
39.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9275
189.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8946
206.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7462
101.3 images/sec |
|
|
Clang
|
7598
37.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2218
177.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8572
265.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4890
146.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5824
24.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9114
283.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4889
375.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7257
212.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6341
62.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8274
8.01 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8665
274.3 Kpixels/sec |