| Upload Date | December 19 2025 03:59 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus OPD2403 |
| Model ID | OnePlus OPD2403 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.37 GB |
| Single-Core Score | 960 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1297
186.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
840
5.06 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1235
25.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1081
24.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
913
12.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1157
5.70 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
945
75.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
926
28.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
896
26.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
811
3.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1087
33.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
760
58.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
942
27.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
755
7.49 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
743
719.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
960
30.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4650 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3302
474.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5376
32.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7111
145.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6624
152.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5617
76.2 images/sec |
|
|
Clang
|
7911
39.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1082
86.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6018
186.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3758
112.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4207
17.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5967
185.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3593
276.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4931
144.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4100
40.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5421
5.25 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5582
176.7 Kpixels/sec |