| Upload Date | December 19 2025 03:59 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3061 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2565
368.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2462
14.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3303
67.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3145
72.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3084
41.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3944
19.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2705
216.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2951
91.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3319
99.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2727
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3096
96.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3250
249.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3653
107.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3548
35.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2821
2.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2950
93.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9634 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6335
909.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10363
62.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10663
218.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11042
254.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11890
161.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15842
78.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3030
242.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12492
387.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8256
247.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8890
36.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11718
364.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10107
777.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10752
315.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9057
89.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13323
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10824
342.7 Kpixels/sec |