| Upload Date | December 19 2025 03:52 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1522 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1684
241.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1498
9.03 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1669
34.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1596
36.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1337
18.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1641
8.08 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1442
115.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1239
38.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1414
42.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1733
7.17 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1711
53.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1305
100.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1517
44.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1674
16.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1561
1.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1549
49.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4253 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3607
518.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5041
30.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5037
103.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4749
109.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4395
59.6 images/sec |
|
|
Clang
|
5341
26.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1816
145.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4111
127.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3460
103.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4402
18.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5110
159.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3950
303.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4590
134.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4924
48.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5402
5.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5097
161.4 Kpixels/sec |