| Upload Date | December 19 2025 03:41 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 25010PN30G |
| Model ID | Xiaomi 25010PN30G |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.76 GB |
| Single-Core Score | 2896 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2433
349.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2312
13.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3166
64.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3064
70.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2913
39.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3692
18.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2508
200.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2827
87.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3147
94.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2596
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2941
91.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3073
236.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3408
100.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3237
32.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2694
2.61 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2790
88.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8645 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5980
858.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8780
52.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10562
216.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10074
232.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10571
143.5 images/sec |
|
|
Clang
|
13699
67.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2844
227.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11001
340.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7135
213.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7342
30.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10927
340.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8507
654.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9173
269.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8277
82.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12133
11.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10240
324.2 Kpixels/sec |