| Upload Date | December 19 2025 03:36 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | LENOVO TB520FU |
| Model ID | LENOVO TB520FU |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.92 GB |
| Single-Core Score | 2169 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1940
278.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1992
12.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2674
54.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2549
58.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2015
27.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2786
13.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1948
156.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2084
64.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2270
67.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2017
8.35 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2458
76.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1924
147.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2182
64.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2017
20.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1647
1.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2272
72.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6528 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4709
676.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7370
44.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9501
194.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9300
214.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7759
105.3 images/sec |
|
|
Clang
|
8625
42.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2206
176.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8432
261.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5420
162.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5443
22.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8553
266.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4974
382.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6816
200.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6070
60.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6877
6.65 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8121
257.1 Kpixels/sec |