| Upload Date | December 19 2025 03:36 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 90RB001SUS |
| Motherboard | LENOVO 3716 |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 5700G |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.80 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4316 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2011 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2104
302.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1853
11.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2003
41.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2023
46.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1869
25.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1963
9.67 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1995
159.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2103
65.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1091
32.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2741
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2729
84.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1906
146.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2397
70.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2523
25.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1899
1.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2264
71.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9941 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6291
903.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11753
70.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9340
191.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
13134
302.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11597
157.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15194
74.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2578
206.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
18075
560.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4453
133.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
12254
50.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14350
446.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11341
871.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11506
337.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7562
75.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
21079
20.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11962
378.7 Kpixels/sec |