| Upload Date | December 19 2025 03:33 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.18 GB |
| Single-Core Score | 2210 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1774
254.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1564
9.42 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2626
53.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3098
71.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2275
30.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3072
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2073
166.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2371
73.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2417
72.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2088
8.64 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2649
82.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1823
140.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2087
61.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1947
19.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1503
1.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2350
74.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5580 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3991
573.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6495
39.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8929
182.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10646
245.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7764
105.4 images/sec |
|
|
Clang
|
9068
44.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1247
99.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7296
226.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4332
129.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4865
20.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5708
177.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3923
301.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5367
157.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4653
46.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5741
5.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7345
232.5 Kpixels/sec |