| Upload Date | December 19 2025 03:32 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP Pro x2 612 G2 |
| Motherboard | HP 828B |
| Power Plan | Hoge prestaties |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-7Y54 |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 9 |
| Base Frequency | 1.61 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 590295808868352 MHz |
| Package | Socket 1515 FCBGA |
| Codename | Kaby Lake-R |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.88 GB |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 950 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
524
75.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1032
6.22 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1247
25.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1204
27.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
901
12.2 images/sec |
|
|
Clang
|
931
4.59 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
904
72.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
723
22.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
517
15.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1378
5.70 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1352
42.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
811
62.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1120
32.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1417
14.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
986
953.6 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1259
39.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 996 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1046
150.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2359
14.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2287
46.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3
78.6 Kpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1051
14.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1631
8.03 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1070
85.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1723
53.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
575
17.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1893
7.83 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3109
96.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1425
109.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1451
42.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2804
27.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2349
2.27 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1780
56.4 Kpixels/sec |