| Upload Date | December 19 2025 03:17 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2502 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1835
263.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1478
8.90 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2278
46.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2056
47.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2765
37.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3543
17.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2414
193.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2673
82.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2964
88.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2584
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2661
82.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2973
228.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3137
92.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3037
30.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2285
2.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2761
87.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8963 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6005
862.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8746
52.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10176
208.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9897
228.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8818
119.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15322
75.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2973
238.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11932
369.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7901
236.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8433
34.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12176
378.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9647
741.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10190
299.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8412
83.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12936
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10383
328.8 Kpixels/sec |