| Upload Date | December 19 2025 01:20 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.18 GB |
| Single-Core Score | 2331 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1950
280.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1723
10.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2651
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2684
61.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2311
31.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3088
15.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2169
173.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2440
75.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2602
77.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2264
9.37 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2663
82.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1833
140.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2493
73.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2417
24.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1753
1.70 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2585
81.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6322 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4069
584.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6323
38.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8852
181.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9573
220.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7869
106.8 images/sec |
|
|
Clang
|
9442
46.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1877
150.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9121
282.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4828
144.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5681
23.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7815
243.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4926
378.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6450
189.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5882
58.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7682
7.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8286
262.4 Kpixels/sec |